BH Properties to my!

Jesteśmy młodym zespołem specjalistów z branży nieruchomości na terenie Trójmiasta, których połączyła pasja i zamiłowanie do swojego zawodu. Specjalizujemy się w korporacyjnym wynajmie nowych apartamentów, pośrednictwie zakupu i sprzedaży nieruchomości, a także wykończeniach mieszkań pod klucz, według indywidualnych potrzeb klientów.

Stawiamy na świeże, innowacyjne rozwiązania, a także wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zaufały nam firmy z całego Trójmiasta. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, łatwość w komunikacji oraz rozwiązania szyte na miarę potrzeb.

Jesteśmy profesjonalistami, świadczą o tym nasi klienci i wieloletnia obecność na trójmiejskim rynku.

Relacje są najważniejsze

W pracy liczy się dla nas dobra, przyjazna atmosfera, wzajemna pomoc i zrozumienie, co przenosi się bezpośrednio na nasze relacje z gośćmi i klientami. 

Co ważne, serdeczne stosunki panujące w naszym zespole, nie kończą się po wyjściu z biura. Połączenie wielu różnych charakterów zaowocowało powstaniem wyjątkowej mieszanki osób, które wzajemnie się uzupełniając w pracy, chętnie wspólnie spędzają czas wolny.

Poznaj nasz Team

5-optymIMG_5142

Kasia Świtek

CEO

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprawiło, że Kasia jak nikt inny potrafi dobrać optymalne rozwiązania dla naszych klientów. Na co dzień zajmuje się lokalną analizą rynku nieruchomości, realizacją planów sprzedażowych, a przede wszystkim kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży mieszkań w inwestycji deweloperskiej

people-690547_1920

Łukasz Gożdziuk

DYREKTOR MARKETINGOWY

W naszym zespole odpowiada za kreowanie wizerunku marki, planowanie i kontrolę poszczególnych działań marketingowych, ustala najkorzystniejsze kanały dystrybucji materiałów marketingowych i reklamowych, a także nadzoruje współpracę z firmami zewnętrznymi jak np. agencje reklamowe czy drukarnie.

DOR_9634-Edit-2 (1)

Michał Walaskowski

CEO

Pomysłodawca i założyciel firmy z 12 letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Swoją wizją i pomysłami rozwoju zaraża współpracowników, stale rozwijając ofertę BHProperties, odpowiadając jednocześnie na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

6-optymIMG_4876

Agnieszka Żyła

DEKORATORKA WNĘTRZ

Niezwykłe wyczucie smaku i stylu przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu przestrzeni to cechy, które charakteryzują naszą dekoratorkę wnętrz – Agnieszkę. Nikt z naszych klientów nie obejdzie się bez jej gustownych wizualizacji czy wsparcia przy home
stage’ingu.

people-690547_1920

Andrzej Wolski

SZEF EKIPY WYKOŃCZENIOWEJ

Osoba, bez której nie odbyłby się żaden remont. Nadzoruje pracę ekip na każdym etapie prac, kontrolując jakość, budżet oraz termin ich ukończenia.

MB1

Marta Błaszczyk

INŻYNIER

Marta to właściwa osoba, na właściwym stanowisku. Śledzi najnowsze trendy i rozwiązania, dzięki czemu zaproponowane przez nią rozwiązania techniczne są na najwyższym poziomie. Odpowiada za projekt i nadzór wykończenia mieszkań, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że odbiorą nieruchomość w 100% spełniającą ich oczekiwania.

Napisz do nas

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

  Zapraszamy do kontaktu

  Zadzwoń lub napisz e-mail

  5-optymIMG_5142

  Kasia Świtek

  DOR_9594-Edit-Edit-e1589051295779-circle (1)

  Michał Walaskowski